89 days to PolandVolley – Jak zakochać się na nowo i od nowa – „Siatkarskie K.O.C.H.A.M.”

Kibice, a także Ci ludzie, którzy czytając to łapią się za głowę, bo są i tacy. ZACZNIECIE BYĆ KIBICAMI, gwarantuję Wam! W 90 dni się tak stanie.
Na 89 dni przed Mistrzostwami Świata rozmienimy na drobne nasze siatkarskie KOCHAM – czyli jak pokochać od nowa, kiedy kocha się bardzo i jak się zakochać, kiedy jeszcze się nie kocha.

W TLE PUŚĆCIE SOBIE TO - MEGA EFEKT!!!

K jak Kibice, którzy są w tej dyscyplinie najlepsi na świecie bez wątpienia. Co roku na meczach reprezentacji od niemowlaków po zaawansowanych emerytów wypełniona jest hala! Nie ma ograniczeń wiekowych! Nie ma animozji klubowych! To idzie w cień! Gwarantuję Wam, że jeżeli przejedziecie się na mecz – nie będzie osoby, która serdecznie się na hali do Was nie uśmiechnie :). Czujesz się jak w domu, z każdym po wygranym secie możesz się przytulić i przybić piątkę! Nie znasz kogoś, kto siedzi po twojej prawej/lewej stronie na meczu? Nic prostszego! Wystarczy powiedzieć „Cześć”, a nagle znajdziecie milion tematów do rozmowy i wspólnie przeżyjecie mega chwilę na meczu! Spróbujcie w tym sezonie!

O jak Obrona – Nasza drużyna jako jedna z nielicznych w Europie może pochwalić się tym, że ma najlepiej broniących zawodników – dlaczego? Bo w naszej grupie praktycznie KAŻDY ma predyspozycje i w trakcie akcji biegnie za piłką jak za najcenniejszym skarbem! Tutaj nie ma żadnych zahamowań… Barierka? Kamery? Bandy reklamowe? LUDZIE? To w tych sekundach nie ma większego znaczenia, bo liczy się PIŁKA, GRA, PUNKT, MECZ!

C jak Cel – Celem Kibiców jest zapewnianie bezpieczeństwa psychicznego siatkarzom, ja się nie boję tego powiedzieć. Dzięki kibicom chłopaki powinni mieć komfort, czuć wsparcie siódmego zawodnika i wierzyć, że nie są sami przez cały okres od maja do października. Celem siatkarzy jednak nie jest wykorzystywanie tego zaufania, ale sprawianie, że pogłębi się ono, a relacja zaciśnie. Celem sportowym są oczywiście zwycięstwa, które z pełnym przekonaniem stwierdzenia – dokonują się w absolutnej kooperacji kibiców i siatkarzy. Jedno wynika z drugiego i jedno jest drugiemu potrzebne, jak tlen.

H jak Huśtawka – Huśtawka nastrojów, którą mimo wszystko kochamy, bo wtedy nie popadamy w rutynę. Raz wygramy, raz przegramy. Raz jesteśmy na wozie, raz pod, ale zawsze do meczu podchodzimy skoncentrowani i nawet jeżeli ponosimy porażkę – PODNOSIMY GŁOWY, bo znamy swoją wartość. Kochamy tą adrenalinę, kochamy zwyciężać, kochamy chcieć coraz więcej, ale POTRAFIMY przyjąć porażkę, bo jesteśmy prawdziwymi Kibicami. Potrafimy oddać klasę przeciwnikowi, potrafimy w trudnych momentach nie wytykać błędów i nie oceniać. Potrafimy nie wydawać wyroków, tylko kreować nową rzeczywistość!

A jak AS – As serwisowy, to jedna z naszych cichych, ale skutecznych broni. Jednak AS w rękawie, to cała reprezentacja i sztab, którzy niesamowicie ciężko trenują z pełnym zaangażowaniem przygotowując się do meczu. Asem w rękawie są także przede wszystkim kibice. Przykład najprostszy z możliwych. Hymn A’Capella. Który śpiewany przed meczem deprymuje rywali bardziej, niż najmocniejszy as serwisowy.

M jak Miłość. Miłość bezwarunkowa. Miłość, która mimo wszystko i mimo tego, co mówią nie przychodzi wcale tak od razu. Być może osoby, które pod wpływem emocji po wygranym meczu krzykną: „Kocham ich”. Co prawda po przegranym meczu ta miłość leci daleko w kosmos, no ale uczucia to uczucia, wyznawane mają kroplę prawdy. Jednak wyprowadzając Was z przekonania, że to wszystko na meczach jest przesłodzone…
Ja nie powierzę, komuś swojej pasji. Chociaż chcę nią zarażać. Jedyne, co mogę, to dać gwarancję, że taka miłość ma okres próby naprawdę duży. Nieważne jaki masz staż, ważne, czy poczujesz tą więź, której nie da się opisać słowami. Często dopada zwątpienie, czy Ciebie, czy mnie. To normalne – największą sztuką w kibicowaniu jest podjęcie wyzwania i próby. Jedno nie działa bez drugiego. Wszystkiego uczymy się na błędach.

PODEJMIECIE WYZWANIE? ROZJAŚNIŁAM WAM DROGĘ?
:-)

CIARY!

Czekam na komentarze!
Do jutra!

aga

3 Komentarze

  1. Anomalia- odchylenie od wartości typowej lub średniej.
    myślę, ze chodziło o animozje klubowe :D

    strasznie się wczuwasz :o

    • :) Błąd językowy jak byk! Dzięki za zwrócenie uwagi! Tutaj będzie dużo emocji, jest, piszę jak czuję. Dzięki, trzymaj się :).

  2. ooo matko! ale bosko napisane! uchwycone idealnie to, co każdy prawdziwy Kibic czuje!! <3 świetnie piszesz! i czekam na kolejny :D

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.